Bize Katılın

Meslek Hocam ekibi olarak gece gündüz daha fazla kişiye yardımcı olabilmek için çalışıyoruz. Fakat bazı noktalar da ekibimizin de yetersiz kaldığı oluyor. Bu yüzden aramızda yeni yüzlere ihtiyacımız var.Peki aramıza yeni katılanlar neler yapabilir?

1-) Sosyal Medya Hesaplarımızı Yönetin

Hemen hemen herkesin bildiği gibi Meslek Hocam popüler tüm sosyal ağlarda özel profili olan ve aktif paylaşımlar yapan bir site. Fakat biz daha fazla kişiye ulaşabilmek, daha fazla paylaşım yapabilmek istiyoruz. İşte bu noktada da senin yardımına ihtiyacımız var. Eğer sende “ben çok sosyalim hocam” diyorsan aramıza katılmak için formu doldur !

2-) Röportaj Yapmaya Ne Dersin?

Meslek Hocam röportajları şuan için çevrim içi şekilde gerçekleşiyor. Yani internet üzerinden kişiler buluyor ve röportaj yapıyoruz. Fakat bu konuda çok daha fazla çalışıp okuyucularımıza daha fazla röportaj sunmamız gerekiyor. Bunun için de sana ve girişimciliğine ihtiyacımız var. Bu konuda kendine güveniyorsan aramızda seni görmek isteriz.

3-) Rehber Yazılar Yazın

YGS-LYS faciasını atlatmanın ardından tecrübelerini başkaları ile paylaşarak onlara yardımcı olmak istemez misin? Yada bu konuda eğitim almış bir uzman olarak yeni nesle faydalı bilgiler sunmak istemez misin? Eğer üniversite öğrencisi veya bu konuda eğitim almış bir uzmansanız Meslek Hocam üzerinde rehber yazılar yazarak sınav döneminde ki gençlere yardımcı olabilirsin. Bu konuda sana ihtiyacımız var koç ! (Örnek rehber yazılar için tıkla.)

4-) Yanımızda Olun Yeter

Meslek Hocam ekibinde görev almasanız da röportajlarımızı okuyarak, yorum yaparak veya arkadaşlarınızla paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Kısacası ekibimizde görev alsanız da almasanız da Meslek Hocam ailesinde size her zaman yer var…

İsim (gerekli)

E-posta(gerekli)

Facebook Veya Twitter Adresin(gerekli)

Telefon

Katılmak İstediğiniz Alan(gerekli)

Bize Biraz Kendinizden Bahsedebilir Misiniz?

Cevap Verebilir Misin?