Röportaj Yolla

kontrol-listesiHerkes gelecekte yapacağı meslek hakkında tam anlamı ile bilgi sahibi olmak istese de günümüzde birçok kişi aldığı puana göre veya kulaktan dolma bilgilere inanarak hayatının en önemli kararlarından birini veriyor. Bu kişilerin bazıları gittikleri bölümleri sevmeden okuyor veya okulu bırakma derecesine kadar gidiyor. Bardağın boş tarafında değil birde dolu tarafına bakalım bazıları da bölümlerini çok severek keyifle okuyor.

Fakat meslek seçimi riske atılacak bir durum olmadığı için biz gençlerimize gelecekte yapacakları meslekler adına en doğru bilgileri o bölümü okuyan veya o bölümden mezun olmuş kişilerle yaptığımız röportajlarla sunuyoruz.Bu konuda arşivimizi geliştirmek ve daha fazla röportaja yer vermek adına sizlere her zaman ihtiyacımız var.

Peki röportaj için şartlarımız neler ?gözlük

Meslek hocam üzerinde röportajınızın yayınlanabilmesi için herhangi bir üniversitenin herhangi bir bölümünden mezun olmanız gerekiyor. Yada 4 yıllık üniversitenin en az 3. sınıf öğrencisi olmalısınız. Şartlarımız bu kadar :) Tabi ki bu şartların dışında röportajda verdiğiniz cevaplarda incelenecek.

Not: 2 yıllık üniversite mezunları ile de röportaj yapıyoruz.

Nasıl Röportaj Yapabilirim ?

incelemeAdım 1 :Eğer yukarıda saydığımız şekilde bir eğitim hayatınız varsa beraber gençlere faydalı olabilecek bir röportaj hazırlayabiliriz. Bunun için ilk olarak aşağıdaki forumu eksiksiz olarak doldurmalısınız. Bundan sonra ise röportaj isteğinizin incelenmesini beklemek kalıyor. Bu süre en fazla 24 sürecektir. (Bizim ekip çok hızlı)

Adım 2:Röportaj için doldurduğunuz forumdaki e-posta adresinize sizin için hazırladığımız birbirinden güzel sorular gelecek. Ayrıca eğer telefon numarınızı bizimle paylaştıysanız size ufak bir mesaj ile röportaj sorularını yolladığımıza dair mesaj atacağız (Mesaj hakkımız yoksa WhatsApptan atarız haberiniz ola. :) )inceleme-2

Adım 3 : Bundan sonra siz soruları güzelce cevaplıyor ve bize yolluyorsunuz. Bizde ufak bir incelemenin ardından Meslek Hocamda yayınlıyoruz. Oldukça basit değil mi ?

Daha sonrasında röportajlarınız ile binlerce gencin gelecekte yapacağı meslek hakkında bilgi sahibi olmasına sebep olabilirsiniz. Kim bilir belki geleceğin hemşireleri, mühendisleri, doktorları sizin röportajınızdan ilham alır…

 

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Telefon Numaranız(İsteğe Bağlı)

Facebook Veya Twitter Adresiniz (Gerekli)

Okuduğunuz Üniversite (gerekli)

Okuduğunuz Bölüm (gerekli)

Bize Biraz Kendinizden Bahsedin

Cevaplayın: