Tavsiye Edilen TYT Denemeleri

0
4636

Değişen sınav sistemi için birçok yayınevi deneme setleri çıkarmış durumda. Ancak ilk oturumun YGS’den çok az farkı bulunuyor. Yani evde bulunan YGS denemelerinizi de çözebilirsiniz. Şimdi size Tavsiye Edilen TYT Denemeleri’nin nasıl olduğundan bahsedeceğiz.

Endemik TYT Denemeleri Nasıl?

EKG Yayıncılık bünyesinde yayınlanan 8 Deneme Testi kolaydan orta seviyeye ilerleme mantığındaki denemelerdir. Denemeler genellikle basit sorulardan oluşuyor. Eğer deneme çözmeye yeni başlayacaksanız bu yayıneviyle başlayabilirsiniz. İlk süreçte çok faydalı olabilir.

Birey TYT Denemeleri Nasıl?

Birey yayınlarının TYT için çıkardığı deneme kitabı orta seviyedeki öğrencilere hitap ediyor. İçerisinde ileri seviyedeki öğrencilere de hitap edebilecek güzel sorular bulunmakta. Eğer denemelerde bir üst seviyeye çıkmak işleri biraz daha zor seviyeye çıkarmak istiyorsanız Birey Yayınlarını çözebilirsiniz.

Karekök TYT Denemeleri Nasıl?

Karekök yayınları genel olarak orta seviyedeki öğrencilere hitap ediyor. Fakat yılların verdiği yayıncılık tecrübesiyle çeşitli soruları bir araya getirmekte oldukça başarılı. Eğer orta seviyelerde iseniz kesinlikle bu denemeyi çözmelisiniz.

Okyanus TYT Denemeleri Nasıl?

Oldukça kaliteli soru tipleriyle son dönemlerde oldukça ilgi çeken Okyanus yayınevi de orta seviyede bulunan öğrenciler için uygundur. Sınava hazırlanan öğrenciler tarafından mutlaka incelenmesi gerekiyor. Yayınevinin çözemediğiniz soruları için moralinizi bozmayın.

Özdebir TYT Denemeleri Nasıl?

Yıllardan beri yaptığı deneme sınavlarının kalitesi nedeniyle öğrencilerin en sevdiği yayınevlerinden birisidir. Ancak deneme seti, sınavları kadar kaliteli değil. Yeni sorular görmek için şans verebilirsiniz. Ancak ilk defa deneme çözmek istiyorsanız ilk tercihiniz bu olmamalıdır.

Tonguç Akademi TYT Denemeleri Nasıl?

Youtube ile kariyer hayatına başlayan Tonguç Akademi geçtiğimiz sene Hürriyet ile birlikte haftalık deneme çıkarmıştı. Denemeleri oldukça beğenilen Tonguç Akademi bu sene değişen sınav sistemi ile birlikte yeni bir deneme seti çıkarttı. Deneme seti yeni başlayanlar için oldukça uygun. Sorular oldukça kolay. Deneme çözmeye yeni başlamak için çok uygun.

Bu yazımızda size TYT sınavına çalışırken yardımcı olabilecek kaynakları yazmaya çalıştık. Sınav sistemi dönemin ortasında değiştiği için henüz çok fazla kaynak bulunamamakta maalesef. Ancak elinizde bulunan YGS denemelerini de TYT denemesi olarak çözebilirsiniz. Tavsiye Edilen TYT Denemeleri ve En iyi TYT Denemeleri hangisi buradan sonrasına siz karar verin. Bu yazımızda da En iyi ve Tavsiye Edilen YKS Denemeleri hangileri onları paylaştık

CEVAP VER

Lütfen yorum yapmadan önce diğer yorumları inceleyin.
Please enter your name here