YKS Matematik Konu Anlatımı ve Soru Bankası Önerisi

0
762
YKS Matematik Konu Anlatımı ve Soru Bankası Önerisi

Sınavın değişmesiyle birlikte kitaplar tekrar basılmaya başlandı. LYS ve YKS kitapları arasında konu değil isim farkı vardır. Bu yüzden sizde olan LYS kitaplarını atmayın. Aksine LYS kitapları biraz daha ucuzladığı için onları tercih edebilirsiniz. Burada önemli olan yayınevidir. LYS-YKS Şimdi size matematikte öne çıkan yayınevlerini yazacağım.

YKS Matematik Konu Anlatımı ve Soru Bankası Önerisi

Kültür Yayıncılık Konu Anlatımı ve Soru Bankası

Kültür Yayıncılık’ın fasikül şeklindeki soru bankası başlangıç ve orta seviyedeki öğrencilere çok uygun. Ayrıca hızlanmak isteyen öğrencilere de. Konu anlatımında yer yer verdiği tavsiyelerle işinizi kolaylaştıracaktır.

Karekök Yayıncılık Konu Anlatımı ve Soru Bankası

Karekök Yayıncılık özellikle matematik kısmında sektörün en iyilerinden. Soru bankasındaki zorluk seviyesi orta ve zor olan kitaba eğer YKS konularına çalışmadıysanız ve temeliniz yoksa çalıştıktan sonra dönmenizi tavsiye ederim. Eğer limit, türev, integral gibi konularınız eksikse Karekök’ün hazırladığı 0 kitaplarını tercih edebilirsiniz.

Final Yayıncılık Konu Anlatımı ve Soru Bankası

Öğrencilerin adını bile anmak istemedikleri bir yayın olan finalde sizi çok zorlayacaktır. Temeli olmayan arkadaşlara önerim Finalin soru bankasına geçmeden önce temeli iyi kavramalarıdır. Zorluk seviyesi orta ve zor.

Apotemi Yayınları Konu Anlatımı ve Soru Bankası

Gerek soru tarzı gerek anlatım şekliyle alınıp çözülmesi gereken bir kitaptır. Limit-Türev-İntegral kesinlikle çözülmesini önerdiklerimizdendir.

Birey Yayınları Konu Anlatımı ve Soru Bankası

Birey A-B-C’yi TYT de önerdiğimiz gibi burada da öneriyoruz. İki sınavın konuları da içinde olduğundan kendi seviyenize en uygun kitabı ya da kitapları rahatlıkla seçebilirsiniz.

Palme Yayıncılık Konu Anlatımı ve Soru Bankası

Dillerden düşmeyen Palme Yayıncılık konularınızı tamamlamada en iyi kitaplardan. Konularınızı tamamladıktan sonra ÖSYM tarzında ki sorularla hem öğretip hem de hızlandıran içeriği güzel hazırlanmış kitaplardan.

Esen Yayınları Konu Anlatımı ve Soru Bankası

Örnek sorularla ve öz konu anlatımlarıyla size rehberlik eden Esen Yayınları konu bitimi yaptığı küçük testlerle konuyu pekiştirmenizi sağlıyor.

Üç Dört Beş Konu Anlatımı ve Soru Bankası

Üç Dört Beş Yayıncılık’ın Hazırladığı ileri seviye matematik soru bankası yüksek hedefleri olan öğrenciler için birebir. Temelinizi oluşturduktan sonra çözebileceğiniz hoş bir kaynak.

YKS Matematik Konu Anlatımı ve Soru Bankası Önerisi başlığı altında size 7 adet kaynak kitap önerdik. Bunların dışında aklınıza takılan bir kaynak kitap olursa lütfen yorumlara yazın. Kolay gelsin.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapmadan önce diğer yorumları inceleyin.
Please enter your name here