YKS Geometri Konu Anlatımı ve Soru Bankası Önerileri

0
33
YKS Geometri Konu Anlatımı ve Soru Bankası Önerileri, YKS Geometri Kaynak Kitap Önerisi

Pek çok öğrencinin çalışmak istemediği, ’matematik varken buna çalışamam’ dediği ve standart sapması çok olan bir derse mi çalışmak istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Öğrencilerin genel olarak bıraktığı ders olsa da geometri oldukça eğlenceli bir ders. Çabalamadan hiçbir şey elde edemeyeceğinizi size güzelce gösteriyor. Eğer çabalamaya hazırsanız size bu yolda yardımcı olacak birkaç kitap önereceğiz.

YKS Geometri Konu Anlatımı ve Soru Bankası Önerileri

Esen Yayınları YGS-LYS Konu Anlatımlı Soru Bankası

Kaliteli bir yayınevi olan Esen bu kitabında da öğrencilere geometri açısından çok fazla gelişme fırsatı sunuyor. Örnek sorularıyla ve anlatım şekliyle şiddetle önerdiğimiz kitaplardan.

LYS Geometri Özel Ders Konseptli Konu Anlatımı Okyanus Yayınları

Konuları siz değil kitap ayırdığından ilerlemeniz daha rahat olacaktır. Ayrıca küçük testler konuyu iyice pekiştirmenizi sağlayacak.

Okyanus Yayınları 40 Seansta Geometri Konu Anlatımlı

Hiç geometrim yok diyorsanız temelinizi oluşturabileceğiniz güzel bir kaynak. İnternette çözüm videoları olduğundan yapamazsanız oraya bakabilirsiniz. Ancak bu kayna gerçekten çok kolay olabilir göz atmanızda fayda var.

Geometri Çalışma Kitabı- Ahmet Demir

Namı diğer ‘X ile Y’nin Aşkı’ olan bu kitapta temel olanlara önerebileceğimiz kitaplardan. Ancak temel dediğime aldanmayın içinde zorlayıcı sorularda yok değil. Konu anlatımdan ziyade konuyu hatırlatıcılar olduğundan biraz temeli olanlara daha çok tavsiyemiz.

Yayın Denizi Aperitif Geometri Soru Bankası

Biraz temeliniz varsa yine bu kitabı çözmenizi öneririz. Kolaydan zora giden sorularla geometriye alışacaksınız.

Palme YGS-LYS Geometri Soru Bankası

Palme Yayınlarının hazırladığı bu geometri kitabı geometrisi orta seviye ve üstünde olanlar için iyi bir kaynak.

Limit Yayınları YGS-LYS Soru Bankası

Limit yayınlarının kalitesini tekrar görebileceğimiz bu kitapta geometrisi orta seviye ve üstünde olanlar için iyi bir kaynak. Temelinizi yaptıktan sonra çözüp sınava eksiksiz gireceğiniz bir kaynak.

Birey Yayınları YGS-LYS Geometri Soru Bankası

Birey’in A-B-C şeklinde giden geometri kitaplarında kendinize uygun olan seviyeyi seçip çözmeye başlayabilirsiniz. Bunun yanında bryCEPTE adlı uygulamasından video çözümlerini izleyip yapamadığınız soruları cevaplarsınız.

Okumadan geçme: TYT AYT Orta Seviye Geometri Soru Bankası Önerileri

CEVAP VER

Lütfen yorum yapmadan önce diğer yorumları inceleyin.
Please enter your name here