YKS Fizik Konu Anlatımı ve Soru Bankası Önerileri

0
50
YKS Fizik Konu Anlatımı ve Soru Bankası Önerileri

Üniversite sınavının ikinci oturumu için kaynak önerileri yazılarımız devam ediyor. Sayısal öğrencilerinin korkulu dersi olan Fizik için kaynak önerisi yazımızla devam ediyoruz. Sınavdan önce bu kaynakları çözmenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Yeni sınav sistemine uygun olarak özenle seçtiğimiz kaynak listemiz sizlerle;

YKS Fizik Konu Anlatımı ve Soru Bankası Önerileri

Palme Yayınları LYS Fizik Konu Anlatımı

Palme yayınları gözü yükseklerde olan öğrenciler için önerdiğimiz başlıca yayınlardan birisidir. Detaylı konu anlatımına sahip olan bu kitaba bir göz atmalısınız derim. Yayın evi kendine özgü sorularıyla piyasadaki en iyi sorulardan birisidir.

Delta Fizik Konu Özeti

Kitap tüm YKS konularının özetlerini ve püf noktalarını içerir. Konuyu öğretmek için yeterli bir kaynak değil ancak soru çözerken takıldığınız konulara bir göz atmak için pratik olabilir. Bu nedenle pratik bir kitaptır.

Okyanus YKS Fizik Özel Ders Konseptli Konu Anlatımı

ÖSYM’nin son yıllarda çıkardığı sorulara en yakın soru tipinde soru hazırlayan yayın evidir. Kitabın diğer bir artısı da geçmişte sınav sorularını açıklamasıdır. Seçebileceğiniz kaliteli konu anlatımı kitapları arasında yer alıyor. İçerisindeki soru tipleri tüm öğrencilere hitap ediyor.

Esen Yayınları Fizik Soru Bankası

Herkesin mutlaka bir kere duyduğu kaliteli yayın evlerinden birisidir. Kitaptaki tüm soruların çözümlerini internette bulabilirsiniz. Kitap genel olarak orta ve üst seviyedeki öğrencilere hitap ediyor. Eğer fizik ile uğraşmaya yeni başladıysanız biraz zorlanabilirsiniz.

Karekök Yayınları Fizik Soru Bankası

Eğer daha önceki kitap öneri yazılarımıza da göz attıysanız karekök yayınlarının genel olarak zor sorular barındırdığını bilirsiniz. Ancak karekök yayınları birden çok farklı soru tipini bir araya getirerek kitabı oluşturmuş. Sınava girmeden önce mutlaka göz atmalısınız.

Okyanus Yayınları Fizik Soru Bankası

Konu anlatımı kitabına paralel bir şekilde hazırlanmış olan soru bankası kitabı her seviyeden öğrenciye önerebileceğimiz bir soru bankası. Eğer fizik dersine yeni çalışmaya başladıysanız ilk olarak bu kitabı çözmenizi öneriyoruz. Soruların çözümlü videosunun bulunması da temelden başlayan öğrenciler için büyük kolaylık sağlayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapmadan önce diğer yorumları inceleyin.
Please enter your name here