YKS Edebiyat Konu Anlatım ve Soru Bankası Önerileri

0
994
YKS Edebiyat Konu Anlatım ve Soru Bankası Önerileri

Ezberlenecek ve çalışılacak çok şeyin olduğu bu derse biraz geçte olsa kaynak tavsiyelerinde bulunmanın vakti geldi. Edebiyat konusunda en önemli şey her an unutulabilecek olması bu yüzden kesinlikle güvendiğiniz şeyleri kullanmanız gerek. Eğer saydıklarımız arasında kullandığınız kitap yoksa yorumlara neyi kullandığınızı ve memnun olup olmadığınızı yazın lütfen. YKS adı altında çıkan kitaplar yeni olduğundan LYS ismini kullanacağız. Konular aynı bu yüzden içiniz rahat olsun.

YKS Edebiyat Konu Anlatım ve Soru Bankası Önerileri

YKS Edebiyat Konu Anlatım Kaynak Kitap Önerileri

Yayın Denizi LYS Edebiyat Konu Anlatımı

Zamanında benimde kullandığım Yayın Denizi’nin bu kitabı, biraz kalın olsa da içinde eksik olmayan bilgilerle ve renkli tasarımlarıyla öğrenciyi kendine çeken ve elinizde tuttukça başka şeylerde öğrenmek isteyeceğiniz bir kitap.

Güvender Yayınları LYS Edebiyat Konu Anlatımı

Konu anlatım açısından sıklıkla tavsiye edilen Güvender Yayınları içinde yok yok dedirten bir konu anlatımla karşınızda. Edebiyata dair her şeyin içinde olduğu kitap haliyle biraz kalın ancak bu kitaba sağlam çalışırsanız yapamayacağınız soru yok.

Limit Yayınları LYS Edebiyat El Kitabı

Özellikle Edebiyatta kalitesini bizlere sunan Limit El Kitabını yazmadan olmazdı. Öz ama detaylı bilgiler içeren ve küçük olması sayesinde yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir kitap.

Yayın Denizi LYS TEK Eser Özetleri

Konu anlatım çalıştınız sıra eserleri unutmamak için özetleri okumaya geldi diyorsanız bu kitap tam size göre.

Delta Kültür A dan Z ye Eser Yazar Tür Kartları

Okulda, otobüste veya canınız ne zaman isterseniz cebinizden çıkarıp çalışabileceğiniz bu kartlar arkadaşlarınızla soru cevap şeklinde gittiğinizde eğlendirirken öğreten bir hâl alıyor.

YKS Edebiyat Soru Bankası Kaynak Kitap Önerileri

Limit Yayınları LYS Edebiyat Soru Bankası

Limit yayınlarının yine kalitesini konuşturduğu bir kitap olan Limit Yayınları LYS Edebiyat Soru Bankası her konuda sizi zorlayabilecek ayrıntılı sorularla harmanlanmış gerçekten güzel bir soru bankası ortaya çıkarmış.

Palme Yayınları LYS Edebiyat Soru Bankası

Palme kalitesini edebiyat soru bankasında da hissettiğimiz bu kitap yanında küçük notlarla size yol gösteriyor.

Bilfen Yayınları LYS Edebiyat Soru Bankası

ÖSYM formatında hazırlanmış bu kitap edebiyat sorularında nasıl soru çözmeniz gerektiğini öğretecektir.

Ayrı ayrı olarak sizlere YKS Edebiyat Konu Anlatım ve Soru Bankası Önerilerini aktardık. Bunlar dışında önermek istediklerinizi yorum kısmından da ekleyerek diğer sınava hazırlanan kişilere yardımcı olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapmadan önce diğer yorumları inceleyin.
Please enter your name here