YKS Coğrafya Konu Anlatımı ve Soru Bankası Tavsiyesi

0
37
YKS Coğrafya Konu Anlatımı ve Soru Bankası Tavsiyesi

YKS kitapları basılmaya devam ettiğinden kaynakları sınav sisteminin eski adı olan LYS’den kitap isimlerini yazacağım. YKS coğrafya yapmak istiyorsanız öncelikle TYT coğrafyayı çok iyi anlamak gerekiyor. TYT coğrafyayı iyice öğrendiyseniz YKS coğrafyayı yorumlamakta sıkıntı yaşamayacağınızı belirtmek isterim. Pek çok öğrenci kolayları yapıp bırakacağından üstüne gitmenizi tavsiye ettiğimiz derslerden. Lafı fazla uzatmadan başlayalım.

YKS Coğrafya Konu Anlatımı ve Soru Bankası Tavsiyesi

Final Yayınları YGS-LYS Konu Anlatımlı Soru Bankası

Final Yayınlarının hazırladığı bu kitap TYT-YKS konularını bir arada barındırdığından yorum yapamadığınızda TYT’de unuttuğunuz o konuya tekrar bakmanızı sağlayacağından önerilerimizdendir.

Yayın Denizi Yayınları LYS TEK Konu Anlatımlı

Detaylı ve öz olan bu kitap, renkli tasarımlarıyla öğrenciyi sıkmayacak ancak dikkatini de dağıtmayacak şekilde tasarlanmış.

Okyanus Yayınları LYS Coğrafya Özel Ders Konseptli Konu Anlatım

Okyanus Yayınlarının Hazırlamış olduğu Özel Ders Konseptli konu anlatımları burada da kaliteli ve öz anlatımlarıyla, konularının sonuna ÖSYM’nin son yıllarda yaptığı soru tarzı değişikliğine uygun olarak konulmuş testleriyle sizlere çok yardımcı olacak.

Limit Yayınları LYS Coğrafya El Kitabı

Özellikle sözel derslerde kalitesini konuşturan bir yayın olan Limit Yayınları coğrafya el kitabında da önemli noktalara değinmesi ve kaliteli hazırlanmış içeriğiyle tercih edilebilir. Ayrıca küçük olsun yanımdan ayırmayayım ama bilgiler kartlardaki kadar kısa olmasın diyorsanız bu kitabı alabilirsiniz.

Karekök Yayınları LYS Coğrafya Soru Bankası

Karekök Yayınlarından bir şeyi tavsiye etmeden olmazdı. Sektörün en iyilerinden olan yayın, LYS coğrafya soru bankasında da ÖSYM’nin soru tarzlarına benzer sormasından tutun da her zorluk düzeyini içinde harmanlamasına kadar çok kaliteli ve güvenilir bir kaynak olarak karşımızda duruyor. Karmaşık ve anlamayı zorlaştıran sorularla ne kadar bildiğinizi ve bilmediğinizi test etmenin en güzel yolundan birisidir.

Palme Yayınları LYS Coğrafya Soru Bankası

İçinde konunun kısa hatırlatma notlarının da bulunduğu kitabın içinde kolay ve zor her seviyeden sorunun bulunduğu, kendinizi geliştirmeye ve eksik konularınızı fark edip tekrar etmenize yardımcı olacağına inanıyoruz.

Karekök Yayınları LYS Coğrafya Denemeleri

Tüm konuları bitirdikten sonra kendinizi test edip eksiklerinizi görmek için hazırlanmış çok iyi bir deneme.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapmadan önce diğer yorumları inceleyin.
Please enter your name here