TYT Matematik Konu Anlatımı ve Soru Bankası Önerisi

0
1036
TYT Matematik Konu Anlatımı ve Soru Bankası Önerisi

Sınav sistemi dönem ortasında değişti. Ancak sınav konularında hiçbir değişiklik olmadı. Yani YGS konuları TYT sınavında da geçerli. Eğer elinizde YGS Türkçe, Matematik ve Geometri kitapları varsa onlara aynen çalışmaya devam edebilirsiniz. Eğer elinizde TYT konu anlatımı ve soru bankası kitabı bulunmuyorsa sizin için hazırladığımız bu listeden faydalanabilirsiniz. Yeni ve güzel kitap önerileri geldikçe listemizi güncel tutmaya çalışacağız. İşte sizin için TYT Matematik Konu Anlatımı ve Soru Bankası Önerisi;

TYT Matematik Konu Anlatımı ve Soru Bankası Önerisi

Okyanus Yayınları 40 Seansta Kolay Matematik

Matematik konusunda sıfırsanız bu kitap aradığınız kitap olabilir. En temelden başlayıp yalın ve sade anlatımıyla kolayca anlamanıza yardımcı olacak. Kitap içerisindeki sorular kolay olduğu için matematikte orta veya üst seviyelerdeyseniz içerisindeki sorular sizi biraz sıkabilir.

Kaf Yayınları Matematik Konu Anlatımlı

Kaf Yayınları tarafından özenle hazırlanmış kitabın çözüm videoları internette yer alıyor. Fakat bu çözüm paketleri belli bir ücret karşılığında satılmakta. Ancak kitapta her konu ile ilgili farklı farklı soru tipleri bulunmakta. Mezun olup tekrar sınava hazırlanan arkadaşların beğeneceği bir kitap olacağını düşünüyoruz. Zorluk olarak ise içerisinde bulunan farklı soru tipleri ile herkese hitap ediyor.

Birey Yayınları Matematik Soru Bankaları

Her seviyeye uygun olarak A-B-C kitapları çıkartmıştır. En kolay soru bankası A, sonra B en zoru da C’dir. Seviyenize en uygun olan soru bankasını seçip onunla başlayabilirsiniz. Birey yayınları piyasada sınav sistemine en uygun soruları çıkarmasıyla bilinir. Birey yayınları soru bankasını kesinlikle çözmenizi tavsiye ediyoruz.

Karekök Yayınları Matematik Soru Bankası

Hedefini yüksek tutan öğrenciler için en çok tavsiye edilen soru bankasıdır. Eğer matematik temeliniz yoksa kitap sizin için zorlayıcı olabilir. Matematikte pratik yaptıysanız ve kendinizi biraz zorlamak istiyorsanız kesinlikle sizin için ideal bir kitap.

Palme Yayınları Matematik Konu Anlatımı

Piyasada bulunan eski yayınlardan biri olan Palme Yayınevi TYT sınavı için özel kitap çıkarttı. Orta seviyedeki öğrenciler için oldukça uygun bir kitaptır.

TYT Matematik Konu Anlatımı ve Soru Bankası Önerisi başlığı altında size 5 adet kaynak kitap önerdik. Hangisini seçmek size kalmış, bir başka kaynak önerisinde görüşmek dileği ile.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapmadan önce diğer yorumları inceleyin.
Please enter your name here