KPSS İnternetten Nasıl Çalışılır? – Youtube Kanalları

0
535
KPSS İnternetten Nasıl Çalışılır? - Youtube Kanalları

KPSS memur ve öğretmen olmak isteyen adayların tek yolu. Bu sene yapılacak olan KPSS – B sınavı lisans, ön lisans ve lise mezunlarının memur olmasını sağlıyor. Daha önceki yazılarımızda KPSS lisans konularını ayrıntılı bir şekilde yazmıştık. KPSS’ye hazırlanan adayların çoğu dershaneye kaydolmayı seçiyor. Dershaneye kaydolmak kendi başına yetmeyecek bir çözüm. Eğer internetten aktif bir şekilde ders çalışırsanız netlerinizi daha fazla arttırabilirsiniz. İşte hazırladığımız KPSS internetten nasıl çalışılır? – Youtube Kanalları listemiz.

Benim Hocam

Kanalda yalnızca KPSS değil, ALES ve DGS sınavları için de ders videoları bulunmakta. Çok iyi hocalardan oluşan kadrosu ile size gerçekten yararının dokunacağını söyleyebiliriz. Kanalda her konuya ait ücretsiz konu anlatımları bulunuyor. Kendi alanlarında uzman hocaların ders anlatımlarını dikkatle takip ederseniz sınavdan başarılı bir sonuç elde edersiniz. Kanalın aynı zamanda kendine ait yayınları bulunuyor.

İsem Yayıncılık

Yayın evinin Youtube kanalında soru çözümleri ve konu anlatımları yer alıyor. Aynı zamanda ALES, DGS ve KPSS Eğitim Bilimleri sınavları konularını da içeriyor. Kanal tamamen ücretsiz derslerden oluşuyor. Ders çalışırken yayın evinin kitaplarından faydalanabilirsiniz. Yayın evinin resmi Youtube kanalıdır.

Arke Uzaktan Eğitim

Arke Eğitim KPSS, ALES, YDS, DGS sınavlarına adayları hazırlayan bir platform. Arke Eğitim platformu Youtube kanalı üzerinden örnek dersler yayınlıyorlar. Asıl derslerde platform üzerinden ulaşabilirsiniz. Dersleri online olarak uzaktan takip edebilirsiniz. Derslerde başarılı olmak için platformdan faydalanabilirsiniz.

Şenol Hoca – Matematik

Şenol Hoca Youtube üzerinde en çok bilinen hocalardan birisidir. Temel seviyedeki öğrenciler için eğlenceli anlatımı ile size çok yardımcı olacak. Şenol hocanın KPSS için özel hazırladığı oynatma listesinden faydalanabilirsiniz. Ancak çok temel bir anlatım olduğu için eğer ileri seviyelerde iseniz vakit kaybı olarak görebilirsiniz.

İnternette Ders Var

İnternette ders matematik temeli oluşturmak için çok güzel bir platformdur. Çok iyi bir matematik temeliniz olmadığını düşünüyorsanız başlamak için iyi bir platform. İlk ders ücretsizdir ancak sonraki dersler ücretlidir. Konu anlatımları çok detaylı ve akıcı bir şekildedir.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapmadan önce diğer yorumları inceleyin.
Please enter your name here