2018 KPSS Kaynak Önerileri

0
1352
2018 KPSS Kaynak Önerileri

KPSS sınavına girecek arkadaşlarımız için 2018 KPSS kaynak önerileri derledik. KPSS sınavı memur ya da öğretmen olmak isteyen arkadaşlarımız için gerçekten çok önemli. Bu sene KPSS Lisans sınavı 22 Temmuz tarihinde düzenlenecek. Sınava başvurular ise 10 – 21 Mayıs arasında yapılacak. Bu sene KPSS sınavında açık uçlu ve kısa sorular sorulacak. Ayrıca çok tartışmalara neden olan 15 dakika kuralı bu sene uygulanmayacak. Girecek olan arkadaşlarımız elindeki kaynakları bitirmiş. Yeni kitap arayışında olanlar için bizim önerimiz;

Uzman Kariyer

KPSS sınavına hazırlanan arkadaşlarımızın en sevdiği yayınlardan birisidir Uzman Kariyer. KPSS için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. ÖSYM formatına en yakın sınav sorularını hazırlayan yayın evidir. Konu anlatım ve soru bankası setleri oldukça popüler. Yayın evinin çözümlü KPSS GK – GY kitapları soruları daha iyi anlamanıza yardım eder. Bu kitaplar özel olarak yayınlanmıştır.

İhtiyaç Yayın Evi

Özellikle sınava evde kendiniz hazırlanıyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğimiz yayın evleri arasındadır. İhtiyaç yayınları konu anlatımında oldukça başarılı olan bir kitap. Soru bankaları ise oldukça zengin. Farklı soru tipleri içerdiği için farklı soru tarzları ile pratik yaparsınız. Eğer KPSS sınavına hazırlanmaya yeni başladıysanız kesinlikle almanızı tavsiye ediyoruz.

Pegem Yayınları

Pegem yayın evi uzun zamandır piyasada bulunan en iyi kitaplara sahip. Yayın evi sadece KPSS değil Eğitim Bilimleri, ALES, YDS, DGS ve ÖABT sınavları için de kaynak çıkarıyor. Eğer memurluk ve öğretmenlik için sınava hazırlanıyorsanız bu yayınevinin kitaplarını edinmenizi tavsiye ederiz. Yayın evinin konu anlatımı oldukça başarılı.

Beyaz Kalem Yayınları

Aynı zamanda KPSS kursu bulunan yayın evi kendisini en iyi KPSS kaynağı olarak tanıtıyor. Kurs olarak kurumsal eğitim veren bir firmadır. Yayın evinin modüler setleri ve denemeleri ÖSYM soru tarzına en yakın soruları içermektedir. Bu nedenle modüler setleri ve denemeleri oldukça popülerdir.

Bizim sizler için yapacağımız 2018 KPSS kaynak önerileri bunlar. Eğer sizin de memnun kaldığınız kaynaklar ya da bu yayın evleri ile ilgili düşünceleriniz varsa yorum kısmına bırakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapmadan önce diğer yorumları inceleyin.
Please enter your name here